تبلیغات
جزوه درسی+نرم افزار+عکس+فیلم+آهنگ وسرگرمی

نظرسنجی

نظرت در مورد وبم چیه؟؟؟

درباره ماایجاد کننده وبلاگ : رضا جمشیدپور

کسب درآمد

in the name of god


Switch.User.Context.Menuاضافه کردن Switch User به کلیک راست ویندوز 7 و 8 در رایانه های مشترک، هر کاربر از یک حساب (Account) مخصوص به خودش استفاده میکند. هنگامی که بخواهید از حسابی به حساب دیگر بروید باید از Switch User استفاده کنید تا صفحه مربوطه به همه کاربران ویندوز باز شود و شما حساب مورد نظر را انتخاب کنید. در این مطلب فایل رجیستری را برای اضافه کردن این قسمت از ویندوز به کلیک راست دسکتاپ آماده کرده ایم که شما با اجرای آن گزینه ای به نام Switch User را به منوی کلیک راست دسکتاپ اضافه میکنید که با کلیک بر روی آن به صفحه کاربران ویندوز میروید .توضیحات : 

با دانلود این فایل، دو فایل ویرایش رجیستری در اختیار خواهید داشت که یکی برای فعال کردن این منو و دیگری برای برگشت به حالت اول است .


پسورد فایل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تایپ کنید )


برچسب ها : اضافه کردن Switch User به کلیک راست ویندوز 7 و 8 , اضافه کردن Switch User به کلیک راست ویندوز و107 و 8 , اضافه کردن Switch User به کلیک راست ویندوز 10و7 و 8 , اضافه کردن Switch User به کلیک راست ویندوز 7 و 8 , اضافه کردن Switch User به کلیک راست ویندوز , اضافه کردن Switch User به کلیک راست ویندوز11و10و 7 و 8 , اضافه کردن Switch User به کلیک راست ویندوز10و 7 و 8 ,

آمار بازدید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :